Hotline
Hemen Arayin

Notebook Tamiri

Notebook Tamiri


Notebook Tamiri ve onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal firmalara ve bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmayız. Notebook Teknik servis bölümümüzde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop ve notebook tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak cihazlarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlarda da destek vermekteyiz. Laptop servisi ve Notebook tamiri konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı dizüstü bilgisayarlarınıa doğru ve net teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Ücretsiz laptop arıza tespiti yapılmakta olup; müşteri onayı alındıktan hemen sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 - 3 iş günü arasında değişmektedir.anakart onarımı

Vermiş olduğumuz hizmetlerin bazıları aşağıdaki gibidir;
Laptop tamiri

Anakart Onarımı

Anakart onarım ve tamir işlemi, alanında tecrübeli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Eğer ki profesyonel bir destekle yapılmaz ise, anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Sorun anakartta bulunan küçük bir entegreden kaynaklanan bir problem ise yine de çözülemez ve Laptop onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profesyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.

Ekran Kartı Değişimi

Ekran kartı değişim işlemi anakart onarımında belirttiğimiz gibi deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Yapılan işlemde eğer anakart üzerine fazla ısı verilirse veya farklı hatalar yapılırsa geri dönülmeyecek sıkıntılar meydana gelir. Kesinlikle bu işlemi yapan çalışanların işinin uzmanı olması gerekmektedir.

                                        Çipset Onarımı

Notebook Çipset Tamiri yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılmasMac laptop tamiriı gerekmektedir.  yapılabilecek en ufak bir hata anakartı çalışmaz duruma getirecektir.

                                        Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde Küçükçekmece bölgesi içerisnde yerinde değişim imkanı sağlamaktayız konusunda uzman personellerimiz evinizde veya iş yerinizde yerinde servis hizmetimizle ekran değişimini gerçekleştirmektedir. Küçükçekmece bölgesi'nin neresinde olursanız olun telefon numaralarımızdan (0212 540 04 59 ) bize ulaşıp gereken bilgileri alabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz data kablosu değişimi , harddisk onarımı (data kurtarma ) Power jack ( güç soketi) , menteşe değişimi vb bütün notebook laptop dizüstü parçalarının değişimi yapılmaktadır.

Ayrıca şirketimiz bütün markaların ekran , batarya , adaptör , klavye ,notebook kasa, motherboard, anakart, işlemci, ram , harddisk  ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Gimsis Bilgi Teknolojileri Notebook Servisi  Profesyonel çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize öncelikli olarak memnuniyet sunmayı ilke edinmiştir

Sadece bir telefon kadar yakınız.


Bu kategoride ürün bulunamadı.